A Bank Kredi Kartı Çeşitleri ve Başvurusu

A Bank kredi kartı kullanıcıları yalnızca ABank Bonus Card ile müşterilerine hizmet vermektedir. ABank  Bonus Card ayrıcalığından, çeşitli kampanyalarından ve imkanlarından müşterilerin yararlanması için çalışmalarını sürdürmektedir. Bu karttan daha fazla puan ve avantaj sağlayan iki kart vardır. Bunlar: ABank Bonus Plus ve ABank Bonus Premium Card’dır. Özel müşteriler için birbirinden farklı alternatifler sunar.

A Bank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yalnızca ABank şubelerinden birine giderek kredi kartı başvurusu yapılabilir. İnternet üzerinden veya başka yollar ile yapılamamaktadır. Telefon bankacılığı üzerinden de kredi kartı başvurusu olmamaktadır. Ülkemizde yaklaşık olarak 28 ilde ve 100’e yakın ABank şubesi bulunmaktadır. Bu şubelerden herhangi birine uğrayarak kredi kartı başvurusu yapmanız mümkündür.

Kredi kartı başvurusu yapmak için Abank’a gitmeden önce TC Kimlik belgenizi yanınıza alarak gitmelisiniz. Kimliğiniz ile yapacağınız kredi kartı başvurusunun olumlu veya olumsuz sonucu size en geç 48 saat içinde dönülecektir. Sonuç cep telefonunuza SMS ile ya da e-posta adresinize mail olarak gelecektir.

Eğer kredi kartı başvurunuz olumlu sonuçlandıysa kartınızı Türkiye genelinde istediğiniz adresinize gelecektir ya da 28 şubeden bir tanesine giderek kartınızı teslim alabilirsiniz. Abank kredi kartınız limitinize, bankalar ile olan mali ilişkinize, ödeme durumunuza, kredi notunuza ve gelir miktarınıza göre değişkenlik göstermektedir. ABank Bonus Card, ABank Bonus Plus ve ABank Bonus Premium Card olmak üzere 3 farklı çeşidi vardır. Bu kartlardan herhangi bir tanesi ile 100 bine yakın mağaza ve alışveriş merkezlerinde rahatlıkla harcama yapabilirsiniz. Ayrıca kartınızı internet harcamalarına açtırarak online olarak da alışveriş yapmanız mümkündür. Ne kadar çok alışveriş yaparsanız kartınızda o kadar çok bonus puan birikecektir. Bu puanları ise ilerde alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Cevap bırakın