Burgan Bank İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Özellikleri

 

Burgan Bank ihtiyaç kredisi kapsamında avantajlı faiz oranları ve vadelerde krediler sunuyor. Sizlere özel olarak hazırlanan ihtiyaç kredileri için anında başvuru yapabilirsiniz. Eğitimden tatile, sağlıktan evliliğe kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak krediler Burgan Bankta sizleri bekliyor. Sizler de bütçenize en uygun ödeme planıyla düşük masraflı ihtiyaç kredisi için başvuru yapabilirsiniz.

1. Burgan Bank Kişiye Özel İhtiyaç Kredisi Sunuyor

Size en yakın Burgan Bank şubesine giderek ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Kişiye özel ihtiyaç kredisi kapsamında size özel olarak sunulan faiz oranı ve vadeler hakkındaki teklifleri değerlendirebilirsiniz.

2. İhtiyaç Kredisi Kişiye Özel Kredi Fiyatı Kriterleri Nelerdir?

İhtiyaç kredisi kapsamında kişiye özel fırsatlar sunan Burgan Bank, kişiye özel fiyatlandırma yaparken 3 temel kriteri göz önünde bulunduruyor. Bu kriterler şunlardır;

  • Krediyi kullanacak olan kişinin ödemede göstereceği performans,
  • Burgan Bankta kullanacağı ürün sayısı,
  • Burgan Bank’la geçmişteki iş ilişkisi şeklindedir.

Burgan Bank kişiye özel krediyle, standart faiz oranlarının aksine daha düşük oranlar sunabiliyor. Yukarıda ifade edilen kriterleri karşılayan kişilere, piyasadaki standart faiz oranlarına nazaran, bankanın belirlediği faiz oranlarına göre indirim yapılabiliyor. Ancak bu indirimin sadece ihtiyaç kredilerinde geçerli olduğu ifade ediliyor.

3. Burgan Bank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Burgan Bank ihtiyaç kredisi başvurusu için en yakın Burgan Bank şubesine gidebilir, internet bankacılığını kullanarak form doldurarak başvurabilir veya müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri başvuru işlemleri için sizleri yönlendirecektir. Burgan Bank müşteri hizmetleri numarası 0850 222 82 22 şeklindedir.

4. Burgan Bank Dijital İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Burgan Bank dijital ihtiyaç kredisi başvuru yapabilmeniz için öncelikle bankanın müşterisi olmanız gerekmektedir. İhtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bu krediler için internet bankacılığı veya mobil bankacılık yöntemlerini kullanarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu başvurular için banka müşterisi olduğunuz için belge talep edilmiyor. Ancak banka isterse belge sunmanız gerekebilir.

Dijital ihtiyaç kredisi başvuru yaptığınızda başvurunuz otomatik olarak değerlendirmeye alınır ve kredi onayı gerçekleşirse paranız anında hesabınıza aktarılır. Başvuru ve onay süreci oldukça kısa sürmektedir.

Cevap bırakın