Enpara Ek Para Hesabı Sıkça Sorulan Sorular

Enpara.com sanal bankacılık alanında ülkemizde adeta bir çığır açtı. Yepyeni bir finans hizmetiyle karşımıza çıkan enpara QNB Finansbank tarafından ülkemize kazandırılmıştır. Bu hizmetin en belirgin özelliği ise bankacılık işlemleri için masraf çıkarmadan sonuca ulaşmaktır. Bunlardan biri de ek para hesabıdır. Bu makalemizde sizlere enpara ek para hesabı hakkında bilgiler derledik. İşte detaylar…

Acil Para İhtiyacını Enpara Ek Hesabıyla Karşılayın

Vadesiz TL hesabınızda para kalmadıysa endişelenmenize gerek yok. Birçok bankada olduğu gibi en para bankacılık sektöründe de ek hesabınızdan para çekebilirsiniz. Acil nakit ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bu sistemde TL hesabınızda para kalmasa dahi adeta bir kredi şeklinde ek hesabınızdan para çekebilirsiniz.

Enpara Ek Para Hesabı Nasıl Açılır?

Enpara ek para hesabı açmanız oldukça pratik bir işlemdir. Zaten bu sisteminde kuruluş amacı pratik bir bankacılık hizmeti sunmaktır. Ek para hesabı açabilmek için kullanabileceğiniz yöntemler aşağıda sıralanmıştır. Bunlar;

  • Enpara internet bankacılığı,
  • Telefon bankacılığı şeklindedir.

Enpara İnternet Bankacılığı Ek Hesap Başvurusu?

Enpara internet bankacılığı aracılığıyla ek hesabınızı açmanız mümkündür. Ancak ek para hesabını sizlere enpara teklif ediyor. Enpara sizlere ek para teklif ettiğinde aynı zamanda sizlere limit de belirleniyor. Bu limiti onayladığınız takdirde ek para hesabı sizlere tanımlanıyor. Bu hesap vadesiz TL hesabınıza tanımlanmaktadır.

Ek Para Hesabını Kullanırsanız Faiz Ödersiniz         

Ek para hesabınızı kullandığınızda kullandığınız para kadar miktarı kadar belirli oranda faiz uygulanır. Dolayısıyla ek para hesabı borcunu ödemediğiniz süre boyunca faiz uygulanmaktadır. Eğer borcunuzun belirlenene anaparasını öderseniz borcunuza faiz uygulanmıyor. Faiz borcu size bir sonraki ayın ilk iş gününe kadar devam eder ve o gün hesabınıza yansıtılıyor.  Faiz oranları enpara hesabınızda ifade edilmektedir.

Bu makalemizde sizlere enpara finans kuruluşunun sunmuş olduğu ek para hesabı hakkında sıkça sorulan soruları derledik. Sizler de bu kapsamda yaşadığınız problemleri bizlerle paylaşarak makalemize ve diğer kullanıcılara katkı sağlayabilirsiniz. Önerileriniz için yorumlar kısmını kullanabilirsiniz.

Cevap bırakın