Gaziantep’te Herbalife Üyesi Olarak Para Kazanmak

Gaziantep Herbalife Orkide Sağlıklı Beslenme Kulübü sayesinde sağlıklı beslenme koçu olmak için çok iyi bir başlangıç yapabilirsiniz. Deneyimli ve sağlık alanında kariyer sahibi eğitmen kadrosuyla sizleri üye olmaya davet ediyoruz.

Herbalife bireylerin sağlıklı beslenme ihtiyaçlarını karşılamak için üretim yapan dünya çapında büyük bir firmadır. Dünya genelinde milyonlarca üyesi bulunan firma, aynı zamanda da yüz binlerce kişiye ek gelir ve kazanç kaynağı oluyor. Öyle ki bu işi yaparak kısa sürede zengin olan bir çok kişi bulunuyor. Bizler de sizlere Herbalife işi nedir, nasıl yapılır ve ne kadar kazandırır sorularını cevaplandıracağız. İşte detaylar…

1. Herbalife Tam Zamanlı ve Yarı Zamanlı İş Fırsatı Sunuyor

Herbalife sizin tercihinize bırakarak çalışma saatlerinde büyük bir kolaylık sunuyor. İster yarı zamanlı çalışın ister tam zamanlı, istediğiniz saatte işinizi yapabilirsiniz. Eğer mevcut işiniz yeterince para kazandırmıyorsa ek iş olarak da rahatlıkla yapabileceğiniz bir para kazanma yöntemidir.

Herbalife ürünlerinin ülkemizde oldukça yaygın bir şekilde kullanılıyor olması nedeniyle, satış yapabilmek için aslında hazır bir kitleye hitap ettiğinizi de ifade etmek isteriz. İlk başlarda kendi kitlenizi oluşturabilmek için biraz zamana ihtiyacınız olacak. Ancak düzenli bir çalışmayla bir yıl içerisinde çok iyi bir kitleye sahip olabileceksiniz. Bu da daha çok para anlamına geliyor.

2. İhtiyacınız Olduğunda Herbalife Her Zaman Yanınızda

Herbalife işine başlamak için yıllardır bu işi yapmanız gerekmiyor. Kısa süreli bir eğitimle bu işi hemen öğrenebilirsiniz. Ülkemizde on binlerce Herbalife Kulübü olduğundan size eğitim verecek ve destek sunacak on binlerce kişi bulunuyor. Bu kapsamda size danışmanlık verecek kişiyi seçmeniz gerekiyor. İhtiyacınız olan tüm bilgiyi danışmanınızdan diğer adıyla sponsorunuzdan öğrenebilirsiniz.

3. Herbalife Üyesi Olmanın Ne Tür Avantajları Bulunuyor?

Herbalife Üyesi olduktan sonra ayrıcalıklı ve sosyal bir yaşam sizleri bekliyor. Bu kapsamda yaşayacağınız ayrıcalıklar şunlardır;

 • Çalışma saatlerini üyelerinizle birlikte belirleyebilirsiniz. Kulübünüzü ister tam zamanlı ister yarı zamanlı kullanabilirsiniz.
 • Kulüp açmak için büyük bir yatırım maliyetine ihtiyacınız yoktur.
 • Tüm ülkede tanınan ve beğenilerek kullanılan bir ürünü satacaksınız.
 • Uluslararası bir şirkettin üyesi olarak çalışmaya başlayacaksınız.
 • Alanında uzman kişilerden, bol sosyal eğlencesi bulunan eğitimler alacaksınız.
 • Satış yapabilmek için etkili araçlardan yararlanabileceksiniz.

4. Herbalife İşini Kimler Yapabilir?

Herbalife işini yapabilmek için herhangi bir bölüm mezunu olmanız gerekmiyor. Öğrencisinden ev hanımına, gencinden yaşlısına her kesimden insan bu işi yapabilir.

Sizler de Gaziantep Herbalife  Orkide Beslenme Kulübüne katılarak bu iş için gerekli bilgi ve becerileri edinebilirsiniz. Tek yapmanız gereken kulübü ziyaret ederek kayıt yaptırmaktır. Kulüpte sizlere iş hakkında temel teorik eğitim ve uygulama eğitimi ücretsiz olarak verilecektir.

Herbalife işini sosyal çevresi olan, insan ilişkilerinde etkili, kendini rahat ifade edebilen kişiler çok daha iyi yapabilir. Ancak bu özelliklere sahip olmayan kişiler yapamaz diye bir durum söz konusu değildir. Bu yetenekler başarı şansınızı daha da arttıracaktır.

5. Herbalife Ürünleri Nelerdir?

Herbalife ürünleri Nobel ödüllü Prof.Dr.Louis J.Ignarro’nun da aralarında bulunduğu herbalife doktor ekibi tarafından hazırlanmaktadır. Bu ekibin hazırladığı sağlıklı beslenme gıda takviyeleri her kesim tarafından benimsenmekte ve kullanılmaktadır.

Ürünler kişinin ihtiyacına göre tespit edilmekte ve verilmektedir. Özel bir vücut analiz cihazıyla üyenin bilgileri incelenmekte ve bu duruma göre gıda takviyeleri hazırlanmaktadır. Örneğin kilo vermek isteyen bir kişiye özel hazırlanmış gıda takviyesi paketi hazırlanmaktadır. Bu kapsamda en çok satılan ürünler şunlardır;

 • Besleyci Shake Karışımı,
 • Bitkisel Konsantre Çaylar,
 • Herbalifeline Max Omega-3 DHA ve EPA içerikli balık yağı kapsülleri formundaki takviye edici gıda,
 • Thermo Complate,
 • Herbalife liftoff şeklindedir.

Yukarıdaki ürünlerin yanı sıra daha bir çok ürün bulunuyor. Bu ürünler müşterilerin ihtiyaçlarına göre sipariş ediliyor. Bu kapsamda detaylı bilgi için Gaziantep Herbalife Orkide Sağlıklı Beslenme Kulübünü ziyaret edebilirsiniz.

6. Herbalife Üyelik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Herbalife üyesi olmak istiyorsanız öncelikle bir sponsora ihtiyacınız olacak. Bu işi yapabilmek için, daha önce Herbalife işi ile uğraşan birinden eğitim almanız gerekmektedir. Gaziantep Herbalife Orkide Sağlıklı Beslenme Kulübüne uğrayarak üyelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Kulüp bilgileri makalemizin sonunda belirtilecektir. Eğer başvuru yapmak istiyorsanız makalenin sonunda bulunan yorumlar kısmına talebinizi ifade edebilirsiniz. Kulüp yetkilileri sizlere mail veya telefon yoluyla cevap vereceklerdir.

Herbalife, üyelerinin kısa sürede başarıya ulaşabilmeleri için adayın bir danışmana üye olmasını ve burada iyi bir eğitim aldıktan sonra işe başlanmasını istiyor. Başvuru için yanınızda kimlik kartınızın olması yeterlidir. Genel merkeze bağlı bir sisteme üyelik bilgileriniz giriliyor ve danışmanınızı altında üye olarak işe başlıyorsunuz.

7. Herbalife Başvuru Ücreti Ne Kadar?

Herbalife üyesi olabilmek için 100 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Bu ödeme tüm dünyada standart bir uygulama olup, doğrudan Herbalife firmasına yapılıyor. Ödemeyi kredi kartınızla yapabiliyorsunuz.

8. Herbalife İşinden Ne Kadar Para Kazanırsınız?

Herbalife sağlıklı beslenme kulübü açarak oldukça cazip miktarlarda para kazanabilirsiniz. Kazançlı her işin bir zahmeti olduğundan bu işten de çok para kazanmak için çabalamanız gerekecek. Ancak yapılabilecek işler içerisinde en kolay ve eğlenceli para kazanma yönteminin bu alan olduğunu ifade edebiliriz. İster evinizden ister kulübünüzden üyelerinizi takip ederek para kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Gaziantep Herbalife Orkide Sağlıklı Beslenme Kulübünün sizlere öğrettiği şekilde ürünleri üyelerinize vermektir. Bu sayede kazancınız hesabınıza düzenli bir şekilde yatırılacaktır.

Herbalife para kazanma miktarı üye sayınıza ve üyelerinizin satın aldığı ürün miktarına bağlı olarak değişmektedir. Satılan ürünlerden danışman olarak sizlere belirli bir oranda ödeme yapılıyor. Ödeme bizzat Herbalife şirketi tarafından hesabınıza aktarılıyor.

Üye sayınıza bağlı olarak geliriniz değişebileceğinden net bir rakam söylemek zordur. Ancak kulüp üyelikleri ve kulübünüzün bünyesinde yeni kulüplerin açılmasıyla aylık 100 Bin TL’ye kadar para kazanabilirsiniz. İlk etapta ise kazanabileceğiniz para tamamen ürün sipariş miktarınıza bağlıdır.

9. Gaziantep Herbalife Orkide Sağlıklı Beslenme Kulübüne Nasıl Ulaşılır?

Herbalife Orkide Sağlıklı Beslenme Kulübü Gaziantep Şehitkamil ilçesinde İbrahimli mahallesinde bulunuyor. Herbalife resmi bağımsız distribütörü Necla Gülgün kulübün yöneticiliğini yapmaktadır. Herbalife Orkide Sağlıklı Beslenme Kulübü telefon numarası ise 0506 457 69 71 şeklindedir. Bu numarayı arayarak Herbalife üyelik işlemleri için randevu alabilirsiniz.

Bu makalemizde sizlere Gaziantep Herbalife Orkide Sağlıklı Beslenme Kulübü Herbalife üyeliği ve kazancı hakkında bilgiler derledik. Sizler de paraya ihtiyacım var, ek iş istiyorum diyorsanız yeni iş fikirleri kapsamında derlediğimiz diğer makaleleri de inceleyebilirsiniz.

Comments (2)

 1. Özgür 9 Kasım 2018
  • Ahmet Akif 9 Kasım 2018

Cevap bırakın