Sitemiz Hakkında Bilgilendirme Biz Kimiz?

www.paradurum.com internet sitesi olarak hedefimiz, sitemizi ziyaret edenlere ekonomi bilgileri kapsamında yararlı bilgiler vererek, bu alanda yapacağınız işlemler hakkında yardımcı olmaktır. Bu amaç doğrultusunda ihtiyacınız olan tüm ekonomi bilgilerini sizler için en iyi şekilde araştırmaya çalışıyoruz.

Araştırmalarımızda elde ettiğimiz tüm bilgileri sizlere sunmakta gayret gösteriyoruz. Bu bilgileri elimizden geldiği kadar en sade haliyle ve anlaşılabilir şekilde yamaya özen gösteriyoruz. Bu kapsamda yazdığımız yazılar başta ekonomi tavsiyeleri olmak üzere; bankacılıktan, yatırıma ve sigortacılığa kadar, uzman ekibimizle çalışmalar yürütüyoruz.

Sizler de çalışmalarımız kapsamında bizlere bilgiler sunmak isterseniz veya tecrübelerinizi paylaşmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yayımlatmak istediğiniz yazılarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Herhangi Bir Kişi Veya Kurumla İlişkimiz Yoktur.

Paradurum.com ailesi olarak herhangi bir kurum veya kişi ile bir ilgimiz bulunmamaktadır. İnternet sayfamızda bulunan bilgiler sitemiz tarafından yapılan araştırmalar sonucunda derlenerek sizlere sunulmaktadır. Bu çalışmaların tek amacı sizlere ekonomi hakkında bilgiler vermektir.

www.paradurum.com adresinde bulunan bilgiler tamamıyla bilgi amaçlı olup, bu bilgiler nedeniyle hiçbir sorumluluğumuz bulunmamaktadır.

Bizimle iletişime geçmek için tıklayın