ING Bonus Card Başvurusu ve Kart Özellikleri

ING Bonus Card sayesinde ihtiyaçlarınızı anında karşılayın. Eğer daha önce İNG Bonus Card kullanmadıysanız, ilk defa kullanacak olanlara özel toplamda 100 TL olmak üzere alışverişlerde %20 Bonus sizleri bekliyor. İşte detaylar…

İNG Bankası Bonus Card Özellikleri Nelerdir?

İNG Bank Bonus Card ile sizlere bedava alışveriş fırsatı sunuyor. Bir çok kredi kartında olduğu gibi bu kredi kartının da bir birinden harika özellikleri mevcut. Bunlar;

  • Alışverişlerinizden kazandığınız bonuslar sayesinde para ödemeden alışveriş yapabilirsiniz. Biriktirdiğiniz bonusları sonraki alışverişlerde de kullanarak istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.
  • ING Bonus Card kullanarak bir üst seviye olan ING Bonus Plus ve devamında ING Bonus Premium Card sahibi olabilirsiniz.
  • ING Bonus Card’ın bir diğer hizmeti olan Bonus destek servisinden yardım alabilirsiniz. Acil sağlık hizmetlerinin yanı sıra çilingir ve benzeri bir çok hizmetten yararlanabilirsiniz. Üstelik bu destek hattını ücretsiz bir şekilde kullanıyorsunuz.
  • Kullandığınız kredi kartları E-ticaret ya da Mail Order başvurusu sırasında tercihinize göre kapalı veya açık olarak gönderilmektedir. Eğer müşteri talep ederse ING Mobil Kart Ayarlarından ya da ONAY yazıp boşluk bıraktıktan sonra kartınızın son 4 hanesini de yazıp 2205 nolu servise gönderebilirsiniz.
  • İNG Bank Kredi Kartı Şifresi: Şifre işlemi için ŞİFRE yazıp boşluk bıraktıktan sonra kartınızın son 4 hanesini yazıyor ve 2205 numaralı servise kısa mesaj olarak gönderiyorsunuz.

ING Bonus Card SMS Başvurusu Nasıl Yapılır?

ING Bonus Card başvurusunu bir sms ile anında gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken KART yazop boşluk bırakın ve TC kimlık numaranızı da yazdıktan sonra 2205 numaralı servise kısa mesaj olarak gönderin. ING Bonus Card İnternet Başvurusuna buradan ulaşabilirsiniz. 

Bu makalemizde sizlere ING Bonus Card hakkında bilgiler derledik. Kredi kartı ihtiyacınızı karşılamak için Bonus Card Başvurusu yapabilirsiniz. Konu hakkında merak ettiklerinizi ve eklemek istediklerinizi yorumlar kısmında ifade edebilirsiniz.

Cevap bırakın