İş Bankası İş’te Üniversiteli Kredi Kartı Başvurusu ve Özellikleri

İş Bankası işte üniversiteli öğrenci kredi kartı 18 yaşını doldurmuş olan ve lisansüstü eğitimi devam edenlere veriliyor. İş Bankası öğrenci İş’te Üniversiteli kredi kartını kullanarak Maximum şirketinin tanıdığı tüm imkanlardan yararlanabilirsiniz. Bu kapsamda MaxiPuan kazanabilir ve anlaşmalı iş yerlerinden taksitli ve indirimli alışveriş yapabilirsiniz. İşte detaylar…

İş’te Üniversiteli Kredi Kartı Nedir?

İşte üniversiteli kredi kartı kullanarak pratik alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Üniversite boyunca yapacağınız harcamalarda bir çok avantajla karşılaşacaksınız. Yaptığınız alışverişlerde kazanacağınız puanların yanı sıra bir taksitli alışverişler yapabilirsiniz. Kartınızda biriken puanları para gibi dilediğiniz şekilde harcayabilirsiniz. Anlaşmalı alışveriş merkezlerinde indirimli alışverişler yapabilir dilediğiniz ürünü bütçeniz ölçüsünde alabilirsiniz.

İşte Üniversiteli Kredi Kartında Aidat Var Mı?

İşte üniversiteli kredi kartında ilk yıl aidat istenmiyor. Ancak kredi kartları kendi içerisinde ek özelliklerine göre ayrıldıklarından, bazı kredi kartlarından yıllık kart ücreti istenirken ek özellikler bulunmayan standart kartlardan ise yıllık aidat talep edilmiyor. İş Bankası İşte üniversiteli kredi kartı kampanyalarına bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

İş’te Üniversiteli Kredi Kartında Temassız Kart Özelliği Bulunuyor

İş Bankası İş’te Üniversiteli kredi kartında temassız kart özelliği var. Temassız kart sayesinde 100 TL’ye kadar şifre girmeden kasada anında ödeme rahatlığını yaşayabilirsiniz. Eğer bu özelliğin olmasını istiyorsanız başvuru esnasında bu durumu ifade etmelisiniz.

Temassız kart özelliği bulunan kartlarda bu özelliği ifade eden bir simge bulunuyor. Aynı simge ödeme yapılacak cihazlarda da mevcuttur. Alışverişi tamamlamak için kartı cihaza dokundurmak yeterli oluyor. Bu sayede saniyeler içerisinde ödemeniz gerçekleşiyor.

Her bir ödeme için en fazla 50 TL’ye kadar ödeme yapabilirsiniz. Toplamda işlem hacmi ise 100 TL olarak belirlenmiş. İşlem limitini doldurduktan sonra temassız ödemenin tekrar aktif hale gelebilmesi için POS cihazında veya ATM’de bir kere şifre ile işlem yapmanız yeterli olacaktır.

İşte Üniversiteli Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Öğrenci kredi kartı içerisinde en iyi kredi kartlardan biri olan İş’te Üniversiteli kredi kartı başvurusunu yapabileceğiniz bir çok kanal bulunuyor. Bu kapsamda kullanabileceğiniz kanallar şunlardır;

  • İş Bankası Şubeleri,
  • Müşteri Hizmetleri,
  • İnternet Bankacılığı,
  • İşteCep Mobil Uygulaması,
  • SMS Kredi Kartı Başvurusu şeklindedir.

İş Bankası İş’te Cep Kredi Kartı başvurusu için SMS servisini kullanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler; telefonunuzun mesajlar kısmına giriyorsunuz, ÜNİK yazıp boşluk bırakarak TC Kimlik Numaranızı yazıyorsunuz ve 4402 numaralı servise kısa mesaj olarak gönderiyorsunuz. Örneğin; ÜNİK 12345678901 şeklindedir.

Bu makalemizde sizlere İş Bankası İş’te üniversiteli kredi kartı hakkında özet bilgiler verdik. Eğer İş’te Cep uygulamasını kullanmak istiyorsanız yukarıda bahsettiğimiz başvuru kanallarından birini kullanabilirsiniz. İş’te Üniversiteli öğrenci kredi kartı hakkında sormak istediğiniz soruları yorumlar kısmında ifade edebilirsiniz.

Cevap bırakın