Vakıfbank Gram Altın Fiyat Takibi Nasıl Yapılır?

Vakıfbank altın hesabı sayesinde altınlarınız hem güvende hem de kazanmaya devam edecek. İster mobil bankacılık ister internet bankacılığını veya isterseniz Vakıfbank ATM’lerini kullanarak gram altın fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Vakıfbank Altın Çağı Hesabı Nedir?

Vaıfbank Altın Çağı Hesabı gram altın olarak satın aldığınız altınları güvende ve kazançlı tutmanızı sağlayacak bir hesaptır. Buna göre he ay düzenli olarak gram altın satın alma talimatı verebilir ve birikimlerinizi en iyi şekilde yapabilirsiniz. Bu hesabın standart uygulamalardan farkı işçilik gibi tan kesintiler olmadan altını satabilir ve alabilirsiniz. Altınları gram altın şeklinde alıyor ve bu hesaba göre satıyorsunuz.

Gram Altın Takibi ve Alımı

Öncelikle gram altın fiyatlarını Vakıfbank mobil uygulamasında, internet bankacılığında ve tüm Vakıfbank ATM’lernde takip edebilirsiniz. Bu kapsamda alım ve satım işlemleri için en pratik yöntemin Vakıfbank Mobil Bankacılık uygulamasının olduğunu söyleyebiliriz. Uygulamayı Google Play Store veya Apple Store aracılığıyla indirebilirsiniz.

Örneğin bankada hesabınızda 10 Bin TL para olduğunu düşünelim. Vakıfbank Altın Çağı Hesabını açtıktan sonra o günkü altının gram değeri üzerinden hesabınızdan anlık olarak alım yapabiliyorsunuz. Yani 1 gram altın güncel olarak 244,77 TL olarak düşünürsek hesabınıza 40,854 gram altın geçecektir. Bu hesap yapılırken işçilik gibi sizi zarara uğratacak durumlar göz önüne alınmaz. Ancak standart olarak, banka size satış yaparken bir miktar kar edecektir. Bu durum genel olarak her yerde aynı değerde gerçekleşmektedir.

Cevap bırakın