Vakıfbank Telefon Bankacılığı Sıkça Sorulan Sorular

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri numarasını arayarak telefon bankacılığı kapsamında bir çok bankacılık işleminizi pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ancak acil durumlarda telesekreteri beklememek için kısa yollara ihtiyaç duyuyorsunuz. Bizler de sizlere Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Kısa Yollarını bu makalemizde derledik. İşte detaylar…

1. Vakıfbank Telefon Bankacılığından Nasıl Yararlanılır?

Vakıfbank internet bankacılığından yararlanabilmeniz için öncelikle Bireysel Hizmet ve Ürüne yönelik hazırlanan paket sözleşmeyi imzalamanız gerekiyor.

Vakıfbank 0850 222 07 24 numaralı müşteri iletişim merkezi numarasıyla bankacılık işlemlerinizi yapabilmeniz için Bankomat ya da Kredi Kartınıza ait şifrenizi girmeniz gerekmektedir.

2. Telefon Bankacılığı Aracılığıyla Yapılabilecek İşlemler Nelerdir?

Vakıfbank telefon bankacılığı hizmetini kullanarak bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden yapabilirsiniz. Telefon bankacılığını kullanarak yapabileceğiniz işlemlerin listesi aşağıda sunulmuştur. Bunlar;

  • Kredi Kartı ile ilgili İşlemler,
  • EFT ve Havale işlemleri,
  • Hesabınıza yönelik işlemler,
  • Şifre işlemleri,
  • Fatura ödeme işlemleri,
  • Döviz işlemleri,
  • Yatırım işlemleri,
  • İnternet hakkında teknik yardım şeklindedir.

3. Vakıfbank Telefon Bankacılığı Hizmeti Ücretli Mi?

Diğer bankalarda da olduğu gibi Vakıfbank telefon bankacılığı hizmeti aldığınızda standart bir uygulama bulunuyor. Bu kapsamda 0850 222 07 24 numaralı hattı sabit telefonla aradığınızda standart şehir içi tarife uygulanıyor. Cep telefonuyla aradığınızda ise sizin kullandığınız standart tarife uygulanıyor.

4. Vakıfbank Yurt İçi ve Yurt Dışı Telefon Numaraları Nelerdir?

Vakıfbank müşteri hizmetlerini haftanın her günü her saati arayabilir ve bankacılık işlemleriniz hakkında yardım alabilirsiniz. İster TC kimlik numaranız, müşteri numaranız veya kart numaranızdan dilediğinizi kullanarak telefon bankacılığına giriş yapabilirsiniz.

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri numarası 0850 222 07 24 şeklindedir. Yurt dışından arayacak olan müşteriler ise 0090 850 07 24 numaralı hattı arayabilirler.

5. Vakıfbank Telefon Bankacılığı Engelli Vatandaşlarımızın Yanında

Vakıfbank telefon bankacılığı kapsamında engelli vatandaşlarımıza da destek sunuyor. Bu kapsamda engelli vatandaşların telesekreterde zorluk yaşamamaları için tuşlama süresini uzatmaktadır. Bu sayede Vakıfbank müşterileri telefon bankacılığında daha kolay bir hizmet almaktadır.

Bu makalemizde sizlere Vakıfbank telefon bankacılığı sıkça sorulan soruları derledik. Sizler de bu kapsamda edindiğiniz tecrübeleri bizlerle paylaşabilirsiniz.

Cevap bırakın