Ziraat Bankası Nakit Yönetimi Kredisi ve Özellikleri

Ziraat Bankası Nakit Yönetimi Kredisi ile işletme sahiplerine rahat bir nefes alıyor. Bu kredi sayesinde vergi borçlarınızı ve primlerinizi kolay bir şekilde ödeyebilirsiniz. Üsteli Ziraat bankası gibi köklü ve müşteri memnuniyeti endeksli hizmet veren bir banka ile çalışıyorsunuz. Bizler de sizler için, Ziraat Bankası Nakit Yönetimi Kredisi hakkında derlediğimiz bilgileri paylaşacağız. İşte detaylar…

Nakit Yönetimi Kredisi Genel Olarak Nedir?

Ziraat Bankası iş yeri sahiplerinin işletmelerine gereken acil nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için Nakit Yönetimi Kredisi vermektedir.

Ziraat Bankası Nakit Kredisine başvuran işletmelerin vergi borçları ve primleri zamanında ödenmektedir.

Ziraat Bankası Nakit Yönetimi Kredisinin Özellikleri

  • Ziraat Bankasının aracılık yaptığı kurum; tahsilat işlemlerinde sahip olunan valör kazancının daha önceden belirlenmiş bir kısmının nakit çıkışına gerek kalmadan, Nakit Yönetimi Kredisi kullanılması banka tarafından sağlanır. Ziraat Bankasının aracılık ettiği kurumdan kasıt : Sosyal güvenlik Kurumu primleri, Türk Telekom, Avea faturaları, Vodafone, Turkcell, vergi ödemeleri gibi ödemelerdir.
  • Ziraat Bankasından Nakit Yönetimi Kredisi çekebilmeniz için bu bankadan daha önce nakdi kredi geçmişinizin olmaması gerekiyor.
  • Bekletme süresi vadesine kadar kredinin risk durumunun kapatılması gerekiyor.
  • Ziraat Bankası Nakit Yönetimi Kredisi başvurusu için en yakın Ziraat Bankası şubesine gitmeniz gerekmektedir.

Cevap bırakın